Analysis of information sources in references of the Wikipedia article "Sistem Perjanjian Antartika" in Malay language version.
…formålet med anneksjonen var å legge under seg det landet som til nå ligger herreløst og som ingen andre enn nordmenn har kartlagt og gransket. Norske myndigheter har derfor ikke motsatt seg at noen tolker det norske kravet slik at det går helt opp til og inkluderer polpunktet.Cite has empty unknown parameter:
|dead-url=
(bantuan)…formålet med anneksjonen var å legge under seg det landet som til nå ligger herreløst og som ingen andre enn nordmenn har kartlagt og gransket. Norske myndigheter har derfor ikke motsatt seg at noen tolker det norske kravet slik at det går helt opp til og inkluderer polpunktet.Cite has empty unknown parameter:
|dead-url=
(bantuan)